SKAB, mahogni, midten af det 20. århundrede.

256326. SKAB, mahogni, midten af det 20. århundrede.

Formentlig ombygget radiomøbel, længde 61, bredde 46, højde 97 cm.

Brugsslitage, låsering mangler og finerskader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 859