PETER ADOLF PERSON. OLIE PÅ Panel.

2562658. PETER ADOLF PERSON. OLIE PÅ Panel.

Landskabsmotiv med gård i skumringen. Underskrevet. Billedmål: ca 38 x 26 cm. Rammemål: ca 61 x 49 cm.

Lettere Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lettere Brugsslitage.

Antal besøg: 375