PABLO PICASSO. Efter. Litografi, komposition med liggende kvinde.

2561460. PABLO PICASSO. Efter. Litografi, komposition med liggende kvinde.

Arkstørrelse ca 40 x 50 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Få foretaget en gratis vurdering!

Arkstørrelse ca 40 x 50 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 373