MANUEL HUMBERT ESTEVE. En ung kvinde.

2560739. MANUEL HUMBERT ESTEVE. En ung kvinde.

Olie på lærred Signeret 74,5x60 cm.

I god stand. Lidt løst stof. Stel i malet og delvist forgyldt træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 411