FEM FORSKELLIGE SØLV SERVERINGSKEJER.

2559659. FEM FORSKELLIGE SØLV SERVERINGSKEJER.

Alle fem skeer er mærket London, slutningen af det 18./begyndelsen af det 19. århundrede. Samlet vægt 9,9 Ozt.

Alle skeer har generel slitage, med tegn på anløbning og buler. Forskellige stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 193