RAMÓN PUJOL. Udsigt over Cadaques.

2559549. RAMÓN PUJOL. Udsigt over Cadaques.

Olie på lærred Signeret 46,4x38 cm.

I god stand. Stel i polstret og lakeret træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 929