SWINGHEST i træ.

SWINGHEST i træ.
255918. SWINGHEST i træ.

Gyngehest med trykt dekor Højde 75 cm Længde 90 cm.

Brugsslitage, farvetab, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!
255918. SWINGHEST i træ.

Antal besøg: 1.270