KØKKENSOFA, fyrretræ, udfoldelig, 20. århundrede.

255881. KØKKENSOFA, fyrretræ, udfoldelig, 20. århundrede.

Malet køkkensofa Længde 170, bredde 48, højde 76 cm.

Brugsslitage, maling og trætab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.090