ELLEN FLEETWOOD. Olie på lærred.

2557857. ELLEN FLEETWOOD. Olie på lærred.

Kvinde- og mandsportrætter. Kopier af malerier fra det 18. århundrede. Signeret EF og dateret 1941 a tergo. 59 x 76 cm.

Overfladeslitage med mærker, pletter og mindre farvetab. Rammer med mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.127