SERVERINGSSÆT, 3 dele, sølv, stemplet Helsingborg, 1952, vægt 814 g.

255750. SERVERINGSSÆT, 3 dele, sølv, stemplet Helsingborg, 1952, vægt 814 g.

Stemplet, NSK Helsingborg B9, (1952) Vægt 814 g Kandehøjde 23 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.004