ET VALNØDDE MANTELUR.

ET VALNØDDE MANTELUR.
2556968. ET VALNØDDE MANTELUR.

Et kappeur af valnød, med dør af glaseret messingramme og trykt ansigt. Lille rum på bunden. INGEN NØGLE. Højde 37,5 cm x Længde 25 cm x Dybde 10 cm.

Almindelig slitage med en vis falmning, sælges i uprøvet stand.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 438