SKAB. Folklore.

SKAB. Folklore.
2556939. SKAB. Folklore.

Højde ca 155 cm, bredde ca 110 cm, dybde ca 52 cm. Malet datering 1797. Der medfølger to basismoduler, hvoraf det ene er i stykker.

Langt Brugsslitage med laktab ridser og mærker. Nye lister til hylde indeni.

Få foretaget en gratis vurdering!
2556939. SKAB. Folklore.

Antal besøg: 736