SPISEBORD, "Trollenäs", Nordiska Kompaniet, 1915.

255619. SPISEBORD, "Trollenäs", Nordiska Kompaniet, 1915.

Bakke og brændemærker. Højde 80, bredde 45,5, længde 100 cm.

Slitage, ridser, pletter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, pletter.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.004