OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Møde på vejen, olie på Panel, usigneret.

255547. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Møde på vejen, olie på Panel, usigneret.

44 x 32 cm.

Revner, slid og slået Panel.

Få foretaget en gratis vurdering!

44 x 32 cm.

Revner, slid og slået Panel.

Antal besøg: 611