BØRNE/JUNIOR SENG, Mio, hvidlakeret.

2553480. BØRNE/JUNIOR SENG, Mio, hvidlakeret.

Længde 207 cm Højde 66 cm Bredde 77 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker, skader på benet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 264