RING, Sterling sølv, Jens J Aagaard.

2553475. RING, Sterling sølv, Jens J Aagaard.

Ring i sterlingsølv med slebne sten Stemplet 925, JAa Ringstørrelse 18,75 mm.

Brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsspor.

Antal besøg: 468