Lysestage, Taserud Arvika, mærket, 20. århundrede.

255145. Lysestage, Taserud Arvika, mærket, 20. århundrede.

Lysestage til to lys Højde 25 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 7.607