MINIATURSKAB, Kina, 20. århundrede.

255054. MINIATURSKAB, Kina, 20. århundrede.

Sortmalet med dekor af planter og fugle, metalbeslag. Indrettet med rum og skuffer. Højde 39 cm.

Ridser og slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser og slid.

Antal besøg: 1.023