OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred, signeret Leonardi Arnoldo.

255029. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred, signeret Leonardi Arnoldo.

58,5 x 108 cm.

Ramme med skader/slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

58,5 x 108 cm.

Ramme med skader/slitage.

Antal besøg: 1.256