ARMBANDUR, Enicar, manuel, guld 18K.

2550217. ARMBANDUR, Enicar, manuel, guld 18K.

Armbånd og etui i 18K guld.
Totalvægt 28,7 gram Totallængde 20 cm Urkasse 16 mm.

Slitage, aldersslitage, et led mangler. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Armbånd og etui i 18K guld.

Antal besøg: 1.106