FLAPBORD, 2 enkelt låger, 2 skuffer.

2549651. FLAPBORD, 2 enkelt låger, 2 skuffer.

Højde ca 72,5cm Bredde ca 70cm Dybde ca 35cm Klap ca 54cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 524