RADIO, Philips, 1960'erne.

RADIO, Philips, 1960'erne.
2549306. RADIO, Philips, 1960'erne.

16,5x55 cm. Højde 19 cm.

Brugsslitage. Ikke funktionstestet. Der mangler 2 plastikknapper.

Få foretaget en gratis vurdering!

16,5x55 cm. Højde 19 cm.

Antal besøg: 370