PER SKOGLER. "Sene efterår", olie på lærred, signeret.

254918. PER SKOGLER. "Sene efterår", olie på lærred, signeret.

32 x 38 cm.

Alders slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

32 x 38 cm.

Alders slid.

Antal besøg: 2.318