LAMPER, TO STK., FATBOY.

LAMPER, TO STK., FATBOY.
2548722. LAMPER, TO STK., FATBOY.

Edison Medium, højde ca 50 cm, og Edison the Grand, højde ca 93 cm. Hvid plast.

Der ydes ingen funktionsgaranti. Brugsslitage, enkelte brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 449