VAS, fajance, Stig Lindberg, Gustavsberg studie, sign.

254837. VAS, fajance, Stig Lindberg, Gustavsberg studie, sign.

Højde ca. 14 cm.

Brugsslitage. Mindre indvendig krakelering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 14 cm.

Antal besøg: 864