PETER NILSSON. Akvarel, sort stork, signeret.

2547697. PETER NILSSON. Akvarel, sort stork, signeret.

Billedstørrelse 26 x 17 cm.
Rammemål 55 x 37 cm.

Mindre slitage.
Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedstørrelse 26 x 17 cm.
Rammemål 55 x 37 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 618