RICKARD BJÖRKLUND. Olie på Panel, signeret.

254704. RICKARD BJÖRKLUND. Olie på Panel, signeret.

21 x 26 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

21 x 26 cm.

Ingen anmærkninger.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 963