LLUÍS AMER. Stilleben.

LLUÍS AMER. Stilleben.
2546548. LLUÍS AMER. Stilleben.

Signeret litografi, dateret 2001 og nummereret 32/190 54x70 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 311