EN MAHOGNY KANTINEKYSTE.

EN MAHOGNY KANTINEKYSTE.
2546359. EN MAHOGNY KANTINEKYSTE.

tom, højde 28cm, bredde 45cm, dybde 35cm, sammen med et bordkroketsæt, F. H Ayres. Ltd, London.

generel slitage, ridser og mærker overalt, bryst mangler et håndtag, kroketsæt ufuldstændigt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 360