ARMBÅND, massivt armring, 18K guld.

2545832. ARMBÅND, massivt armring, 18K guld.

Armbånd, oplukkelig, mejslet dekoration, stemplet. Omkreds ca 19 cm. Vægt cirka 23,87 gram.

Brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsspor.

Antal besøg: 570