ROBERTH KARLSSON. Olie på Panel, signeret og dateret 1956.

254577. ROBERTH KARLSSON. Olie på Panel, signeret og dateret 1956.

Landskab med vandløb.
Ca. 59x76 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Roberth Karlsson (1905–1998)

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskab med vandløb.
Ca. 59x76 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Roberth Karlsson (1905–1998)

Antal besøg: 826