BOGHYLDE i træ, 2 hylder, 1940'erne.

254519. BOGHYLDE i træ, 2 hylder, 1940'erne.

Gulvhylde i fineret træ med 2 flytbare hylder Højde, 75 cm Længde, 150 cm Bredde, 27 cm.

Stand 1 ophængskrog til hylder mangler Finerskade på 1 hylde underside Jack i finer på toppen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 844