KERAMISKE PLADER, 4 stk, Heinz Erret, Gustavsberg.

254475. KERAMISKE PLADER, 4 stk, Heinz Erret, Gustavsberg.

Dekoration af landskabsblomster i sølv mod blå baggrund. Monogram signeret. 34 x 21 cm.

Overfladiske ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladiske ridser.

Antal besøg: 5.472