SERVERINGSVOGN, jacaranda, Poul Hundevad, Vamdrup, Danmark.

254469. SERVERINGSVOGN, jacaranda, Poul Hundevad, Vamdrup, Danmark.

Længde 75, bredde 51, højde 59 cm.

Slitage, ridser, pletter, supplerede skruer på hjul.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.463