GÖRAN BRUNIUS. ETCHING, signeret og nummereret 34/160.

254420. GÖRAN BRUNIUS. ETCHING, signeret og nummereret 34/160.

Mål 64 x 50 cm.

Let Brugsslitage.

Kunstner/designer

Göran Brunius (1911–2005)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål 64 x 50 cm.

Let Brugsslitage.

Kunstner/designer

Göran Brunius (1911–2005)

Antal besøg: 2.005