Sæt PASSERING, 1900-tallet.

Sæt PASSERING, 1900-tallet.
2542899. Sæt PASSERING, 1900-tallet.

Beslag, nøgleplader og håndtag i messing, forgyldt metal, andet metal.

Alder og Brugsslitage, sorteret i poser, ikke brugt, ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 288