BJÖRN WECKSTRÖM. HALSKÆDE. Sølv, "Lapponia". Finland.

25426. BJÖRN WECKSTRÖM. HALSKÆDE. Sølv, "Lapponia". Finland.

Længde 44 cm., Stemplet 925, M8.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 5.874