CHIFFONJE, 1800-tallet.

CHIFFONJE, 1800-tallet.
2541517. CHIFFONJE, 1800-tallet.

Stel fineret i mahogni. Øverste skuffe med skriveklap og underliggende skuffer.

Bredde ca 100, dybde 43, højde 110 cm.

Brugsslitage, skader, mærker, løs klapboks, rockers.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 298