BERTIL BERG. "Red Membrane", akvarel, signeret og dateret 85.

254142. BERTIL BERG. "Red Membrane", akvarel, signeret og dateret 85.

100 x 150 cm.

Mærker fra hæfteklammer, ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

100 x 150 cm.

Antal besøg: 3.243