HYLDER, et par, Brug design.

HYLDER, et par, Brug design.
254101. HYLDER, et par, Brug design.

Ca. længde 38, bredde 36, højde 87 cm.

Brugsslitage. Ubetydelige buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.205