BENGT HINNERSON. Løgnende person. Ætsning.

2540144. BENGT HINNERSON. Løgnende person. Ætsning.

Underskrevet. HC. Dateret - 65 Indrammet.
med ramme: 460 x 370 mm billedareal: 3230 x 220 mm.

Brugsspor. Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 656