EBBE FOG. Bybilleder, 4 litografier, sign.

2539663. EBBE FOG. Bybilleder, 4 litografier, sign.

206/300, rammemål 37 x 52 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ebbe Fog (1911–1970)

Få foretaget en gratis vurdering!

206/300, rammemål 37 x 52 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ebbe Fog (1911–1970)

Antal besøg: 511