TÆPPE, facadeplade signeret RE.

2537582. TÆPPE, facadeplade signeret RE.

238 x 168 cm.

Brugsslitage, kantbånd kraftigt slidtage steder.

Få foretaget en gratis vurdering!

238 x 168 cm.

Antal besøg: 926