JOSEP OLIVET LEGARES. „Hortelets (Olot)“.

2537375. JOSEP OLIVET LEGARES. „Hortelets (Olot)“.

Olie på bord
Signeret. På bagsiden, med titlen og dateret 1954.
25x36 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på bord
25x36 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
B09
Antal besøg: 248