INGEMAR PILSPETS. Akvarel, signeret.

253732. INGEMAR PILSPETS. Akvarel, signeret.

Sammensætning.
Ca. 27x21 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sammensætning.
Ca. 27x21 cm.

Antal besøg: 1.534