IS, 61 dele, dekoration af stjerner, Kosta, 20. århundrede.

253729. IS, 61 dele, dekoration af stjerner, Kosta, 20. århundrede.

10 snapseglas højde 8 cm 12 snapseglas højde 6,5 cm 11 likørglas højde 6,6 cm 11 selterglas højde 9,3 cm 10 drikkeglas højde 12,6 cm 7 vinglas højde 13,6 cm.

Mindre slitage og snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage og snavs.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 13.469