DAN WOLGERS. telefonbog 1992.

DAN WOLGERS. telefonbog 1992.
2536911. DAN WOLGERS. telefonbog 1992.

27x21 cm PROVENIENS: Jan og Ulla Hannerz, Gamla Stan, Stockholm.

Mindre slitage, ikke gennemgået.

Kunstner/designer

Dan Wolgers (Født 1955)

Tema

The estate of the Hannerz family

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Dan Wolgers (Født 1955)

Tema

Antal besøg: 4.944