SINDY DUKKE, SKØTEPIGE, 1963.

SINDY DUKKE, SKØTEPIGE, 1963.
2536511. SINDY DUKKE, SKØTEPIGE, 1963.

med en cirkulær skøjteskørt i rød filt, et par røde bomuldstights, en hvid vante, en striktrøje i bomuld med et rødt, hvidt og sort stribet design og tilhørende tørklæde og hue.

i god brugt stand, med typiske brugsspor, enkelte løse tråde, med sølvmaling slidt fra skøjter, med hat mangler pompon fra hue, med vanter mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rushbrooks Auctioneers
Antal besøg: 541