MAX ERNST (bk). 'Deux Oiseaux', farvelitografi.

2536180. MAX ERNST (bk). 'Deux Oiseaux', farvelitografi.

Max Ernst (1891-1976), 'Deux Oiseaux', farvelitografi, flere tryk, signeret, indrammet, billedmål: 35 x 60 cm, rammemål: 60 x 87 x 3,5 cm.

Alderssvarende stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alderssvarende stand.

Antal besøg: 862