IVAN CONSTANTIN. Olie på lærred, signeret og dateret -1938.

253566. IVAN CONSTANTIN. Olie på lærred, signeret og dateret -1938.

Vinterlandskab.
Ca. 62x88 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vinterlandskab.
Ca. 62x88 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.438